Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy wszystkie aktywne panie z terenu gminy Mniów. Po kilku tygodniach przerwy wracają bezpłatne zajęcia fitness. Będą się one odbywać w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Grzymałkowie w każdy wtorek i czwartek o godz.18:30. Start już we wtorek 16 października.

To już druga edycja bezpłatnych zajęć fitness. – Pierwsza cieszyła się sporym zainteresowaniem wspólnie ze Stowarzyszeniem Aktywni Plus oraz radnym Karolem Lesiakiem postanowiliśmy kontynuować tą ideę. Zależy nam, aby mieszkańcy prowadzili zdrowy tryb życia, a wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe zdecydowanie przyczyniają się do tego – mówi Jacek Szmit, przewodniczący Rady Gminy Mniów, współinicjator bezpłatnych zajęć fitness.

Darmowe zajęcia fitness powracają do Grzymałkowa dzięki współpracy Stowarzyszenia Aktywni Plus oraz Przewodniczącego Rady Gminy Jacka Szmita i Radnego Rady Gminy Karola Lesiaka. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek miesiąca o godzinie 18:30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Grzymałkowie. – Ruszamy już 16 października. Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców – zachęca radny, Karol Lesiak.


Galeria