W dniu  08.06.2019 r. w Dębskiej Woli odbyły się zawody lekkoatletyczne dla uczniów klas IV- VI szkół podstawowych oraz III gimnazjum. W zawodach  udział wzięło 81 zawodników z 6 szkół tj.:  Bilczy, Brzezin, Dębskiej Woli, Morawicy, Obic i Woli Morawickiej.  

Każdy z zawodników za zajęcie I,II i III miejsca otrzymał dyplom, medal i puchar, fundatorem nagród był Urząd Miasta i Gminy w Morawicy.

60 m dziewcząt klasy IV- VI

I miejsce- Natalia Rabiej (Morawica)


II miejsce- Martyna Piwowarczyk (Wola Morawicka)

III miejsce- Oliwia Rychel (Wola Morawicka)

 

60 m chłopców klasy IV- VI

I miejsce- Daniel Koster (Morawica)

II miejsce- Karol Buras (Brzeziny)

III miejsce- Igor Bakalarz (Morawica)

III miejsce- Kacper Klimczak (Wola Morawicka)

 

60 m dziewcząt klasy VII- VIII i III gimnazjum

I miejsce- Oliwia Skrzyniarz (Bilcza)

II miejsce- Nikola Prokopiuk (Bilcza)

III miejsce- Klaudia Paszkowska (Bilcza)

 

60 m chłopców klasy VII- VIII i III gimnazjum

I miejsce- Wiktor Śnioch (Bilcza)

II miejsce- Paweł Bochenek (Morawica)

II miejsce- Dawid Kojac  (Obice)

III miejsce- Paweł Bożek- Raćkos (Morawica)

 

600 m dziewcząt klasy IV- VI

I miejsce- Martyna Piwowarczyk (Wola Morawicka)

II miejsce-Natalia Radomska (Wola Morawicka)

III miejsce- Justyna Chrząstek (Bilcza)

 

1000 m chłopców klasy IV- VI

I miejsce- Igor Skrzyniarz (Wola Morawicka)

II miejsce- Miłosz Kozioł (Morawica)

III miejsce- Adrian Piwowarczyk (Wola Morawicka)

 

800 m dziewcząt klasy VII- VIII i III gimnazjum

I miejsce- Oliwia Skrzyniarz (Bilcza)

 

1500 m chłopców klasy VII- VIII i III gimnazjum

I miejsce- Paweł Bochenek (Morawica)

II miejsce- Wiktor Śnioch  (Bilcza)

III miejsce- Kamil Stradomski (Bilcza)

 

Rzut piłeczką palantową dziewcząt klasy IV- VI

I miejsce- Justyna Chrząstek  (Bilcza)

II miejsce- Zuzanna Biesaga (Wola Morawicka)

III miejsce- Małgorzata Kubicka (Dębska Wola)

 

Rzut piłeczką palantową chłopców klasy IV- VI

I miejsce- Igor Bakalarz (Morawica)

II miejsce- Igor Skrzyniarz (Wola Morawicka)

III miejsce- Daniel Koster ( Morawica)

 

Rzut piłeczką palantową dziewcząt klasy VII- VIII i III gimnazjum

I miejsce- Katarzyna Dudek (Dębska Wola)

II miejsce- Wiktoria Rogowska (Bilcza)

III miejsce- Hanna Olszewska (Morawica)

 

Rzut piłeczką palantową chłopców klasy VII- VIII i III gimnazjum

I miejsce- Filip Kruk (Morawica)

II miejsce- Paweł Bożek- Raćkos (Morawica)

III miejsce- Patryk Nowak (Obice)

 

Rzut piłką lekarską dziewcząt klasy IV- VI

I miejsce- Natalia Rabiej  (Morawica)

II miejsce- Oliwia Rożkowicz (Wola Morawicka)

III miejsce- Julia Dobek (Bilcza)

 

Rzut piłką lekarską chłopców klasy IV- VI

I miejsce- Kacper Klimczak (Wola Morawicka)

II miejsce- Karol Szałas (Wola Morawicka)

III miejsce- Wiktor Zapała (Obice)

 

Rzut piłką lekarską dziewcząt klasy VII- VIII i III gimnazjum

I miejsce- Milena Życzkowska (Dębska Wola)

II miejsce- Katarzyna Dudek  (Dębska Wola)

III miejsce- Hanna Olszewska (Morawica)

 

Rzut piłeczką palantową chłopców klasy VII- VIII i III gimnazjum

I miejsce- Dawid Kojac  (Obice)

II miejsce- Daniel Dziewięcki (Obice)

III miejsce- Igor Kubicki (Morawica)

Galeria