sobota, 27 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościMoravia rocznik 2003 wyróżniona za Turniej Grudniowy

Moravia rocznik 2003 wyróżniona za Turniej Grudniowy

Zobacz

Reprezentanci naszej gminy na co dzień grający w K.S. Moravia zostali udekorowani za drugie miejsce w Grudniowym Turnieju Trójek Piłkarskich w roczniku 2003. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Bożek – Rackoś.

Młodzi zawodnicy K.S. Moravia Bartek Łysak, Michał Żołądek i Paweł Bożek- Rackoś zajęli wysokie drugie miejsce w popularnym turnieju trójek piłkarskich. Podczas zakończenia turnieju nagrody dla naszego zespołu ufundował Senator RP Krzysztof Słoń. Dodatkowo Paweł został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju  i w nagrodę pojedzie na mecz w europejskim pucharze lub Eliminacji Mistrzostw Europy 2020 – bilet ufundował również Senator Krzysztof  Słoń. Uczestnicy składają również serdeczne podziękowania dla organizatora turnieju Jaromira Kruka za zaproszenie na turniej oraz galę kończącą imprezę.