18 stycznia na ekrany kin trafi film „Diablo. Wyścig o wszystko” w reżyserii Michała Otłowskiego. Wiele scen kręcono na terenie województwa świętokrzyskiego m.in. na torze wyścigowym w Miedzianej Górze. W filmie pojawią się także ujęcia z Kopalni Wapienia w Morawicy.

Film opowiada o losach młodego chłopaka Kuby, którego pasją są szybkie samochody. Chłopak postanawia wziąć udział w nielegalnych wyścigach i zdobyć w ten sposób pieniądze na zagraniczną operację swojej siostry. Wchodzi we współpracę z wpływowym gangsterem Maxem i wkracza w świat szemranych interesów.

#HOTNEWS TYLKO U NAS ekskluzywny materiał z produkcji Diablo Film. 😈Byliśmy na planie filmu w Kielcach: energia, szybkość, adrenalina, ryk silników, kurz spod opon…#DiabloFilm 🔥 Już nie możemy doczekać się premiery!

Opublikowany przez Cinema City Poland Czwartek, 19 lipca 2018

W obsadzie filmu znalazły się młode gwiazdy, pochodząca z Buska-Zdroju Joanna Opozda, Tomasz Włosok czy Karolina Szymczak. Nie zabrakło także wielkich nazwisk polskiego kina takich jak: Cezary Pazura, Bogusław Linda, Cezary Żak, Katarzyna Figura, Agnieszka Włodarczyk, Rafał Mohr.  Na ekranach kin będziemy podziwiać również Marcina Różalskiego – znanego kick-boxera oraz zawodnika muay thai i mieszanych sztuk walki.


Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu