piątek, 26 kwietnia, 2024
Strona głównaSportZwycięstwo Moravii na zakończenie rundy

Zwycięstwo Moravii na zakończenie rundy

Zobacz

K.S. Moravia Morawica w bardzo dobrym stylu zakończyła rundę jesienną sezonu 2020/21 IV Ligi Świętokrzyskiej. W XIX kolejce na własnym boisku wygrała z Neptunem Końskie, co dało piąte miejsce na koniec rundy z niewielkim stratami do prowadzących zespołów. Szczegóły poniżej.

Zwycięstwo na zakończenie

Dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie i kolejne trzy punkty dopisane do dorobku, w sumie zdobytych 35 punktów i piąte miejsce w tabeli – z takim bilansem rundę kończy K.S. Moravia. Po wyrównanym spotkaniu wygrywamy z Neptunem Końskie 2:1. Już w drugiej minucie bramkę na otwarcie meczu zdobywa Kamil Miszczyk (to jego trzecie trafienie w tym sezonie), goście nie dają za wygraną i już po 20 minutach doprowadzają do remisu. Każdy z zespołów dąży do wygranej, ale na szczęście udaje się to naszemu za sprawą piątego trafienia w tym sezonie Kuby Rabiej. Tuż po wejściu na plac gry nasz młodzieżowiec zapewnia nam wygraną, okupioną aż pięcioma żółtymi kartkami. Najdłuższa runda w historii IV ligi dobiegła końca, od pierwszego spotkania w Bodzentynie minęło już prawie cztery miesiące. A kolejny mecz miejmy nadzieję na początku marca 2021 roku, do Morawicy przyjedzie wtedy Łysica Bodzentyn.

Moravia – Neptun Końskie                         2:1 (1:1)

Bramki zdobywali: Kamil Miszczyk ‘2 i Jakub Rabiej ’70 – Krzysztof Pach ’19.

Skład meczowy K.S. Moravia: Piotr Kubicki — Kamil Kubicki, Bartłomiej Wysocki, Mateusz Zawadzki, Bartłomiej Młynarczyk, Rostyslav Pryjmak, Wojciech Młynarczyk (‘90 Michał Żołądek), Maciej Woś, Karol Gilewski (‘66 Jakub Rabiej), Kamil Miszczyk (‘75 Arkadiusz Terech) i Michał Zawadzki.

W kadrze meczowej byli także: Karol Kochel, Grzegorz Kundera, Kamil Jaroń i Damian Detka.

Żółte kartki otrzymali: Michał Zawadzki ’15, Rostyslav Pryjmak ’50, Kamil Kubicki ’53, Arkadiusz Terech ‘90+5 i Michał Żołądek ‘90+6.