wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościZnicz Chęciny w Rezszowie na Mistrzostwach Makroregionu Młodzików

Znicz Chęciny w Rezszowie na Mistrzostwach Makroregionu Młodzików

W dniu 30.09.2017r. w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w Zapasach styl wolny. Nasz klub Znicz Chęciny reprezentowało 10 zawodników, którzy w klasyfikacji klubowej zajęli miejsce III, a wspólnie z klubem z Kielc i Połańca jako Województwo świętokrzyskie zajęliśmy II miejsce. Najlepiej powalczyli Kamil Prokop, który zajął II miejsce, Kacper Kaczmarczyk III miejsce, natomiast Klamka Jakub, Kewin Rączka, Artur Mnoyan zajęli miejsce V tuż za podium, pokazując ze z każdym kolejnym startem osiągają coraz lepsze wyniki. Maciej Smalec uplasował się na miejscu VII, Kacper Smalec XI, Kacper Wilk XII, Nataniel Drab i Wiktor Stolarczyk XIV. Największe podziękowania dla Trenera Czesława Zaborskiego, dzięki któremu zapasy są i który nas ciągle chce trenować.

Weekend na Zamku Królewskim w Chęcinach: Rycerskie potyczki i filmowa wędrówka z Panem Wołodyjowskim!

Miniony weekend na Zamku Królewskim w Chęcinach był prawdziwą gratką dla miłośników historii i rozrywki. Liczne atrakcje, przygotowane z myślą o turystach w każdym...