wtorek, 7 maja, 2024
Strona głównaSportZnakomity bieg Kamila Czarneckiego

Znakomity bieg Kamila Czarneckiego

Zobacz

Wczoraj w Suchedniowie odbyły się zawody "Truchtem po duktach, czyli bieg na Kruku". Organizatorem zmagań było Nadleśnictwo Suchedniów. Na dystansie 11 km wystartował miejscowy policjant mł. asp. Kamil Czarnecki. Wśród przeszło 70 zawodników zajął drugie miejsce w kategorii „open” i nie miał sobie równych pośród mundurowych.

Blisko 150 biegaczy stanęło na starcie niedzielnych zawodów o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Suchedniów „Truchtem po duktach, czyli bieg na Kruku”. Na dystansie 11 kilometrów wystartował suchedniowski policjant mł. asp. Kamil Czarnecki. Był to kolejny bardzo dobry występ policjanta – lekkoatlety. W kategorii „open” stanął na drugim stopniu podium z czasem 40 minut i 19 sekund. W kategorii służb mundurowych osiągniętego przez aspiranta wyniku nikt nie zdołał pobić i tym samym zajął pierwsze miejsce. Gratulujemy!