czwartek, 2 maja, 2024
Strona głównaAktualnościZawodnicy Klubu Pływackiego KORAL z medalami na Międzynarodowym Festiwalu Pływackim we Włoszczowie

W sobotę 25 lutego br. na Krytej Pływalni Neptun – Włoszczowa odbył się Międzynarodowy Festiwal Pływacki. W zawodach rywalizowała grupa 264 zawodników z 16 klubów z kraju i zagranicy. Zawodnicy Klubu Pływackiego KORAL Morawica wywalczyli 4 medale – 1 srebrny, 3 brązowe, a w klasyfikacji medalowej startujących klubów uplasowali się na siódmym miejscu.

W zawodach rywalizowała grupa 264 zawodników z 16 klubów z kraju i zagranicy. Zawodnicy rywalizowali w poszczególnych konkurencjach indywidualnych w grupie dziewcząt i chłopców  z podziałem na kategorie wiekowe. Klub Pływacki KORAL Morawica reprezentowała grupa 36 zawodników. Dla większości  z nich był to pierwszy start na zawodach pływackich w których rywalizowali z zawodnikami z innych klubów. Wyszli z tej próby zwycięsko, w trakcie rywalizacji nie tylko pokonali swój stres i emocje związane ze startem, ale także  uzyskali bardzo dobre wyniki czasowe.  Zawodnicy klubu wywalczyli 4 medale / 1 srebrny, 3 brązowe / a w klasyfikacji medalowej startujących klubów uplasowali się na siódmym miejscu. Poniżej przedstawiamy wyniki zawodników którzy wywalczyli miejsca na podium  a także czołowe pozycje. w konkurencjach indywidualnych w swoich grupach wiekowych.

Świętokrzyscy Policjanci na Pikniku Europejskim

Przed Urzędem Wojewódzkim w Kielcach Wojewoda Świętokrzyski zorganizował piknik rodzinny z okazji 20-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej, na...