3.5 C
Kielce
wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościZawodnicy Klubu Karate Morawica z medalami na międzynarodowym Turnieju Kokoro CUP w Warszawie

Zobacz

Na warszawskich Bielanach odbyła się 16-ta już edycja prestiżowego międzynarodowego Turnieju Kokoro CUP 16 organizowanego przez Shihan Mariusza Mazura i BKKK. Klub Karate Morawica reprezentowało 12 zawodników. W turnieju udział wzięli zawodnicy z Japonii, Litwy, Węgier, Ukrainy, Gruzji oraz Polski.

Wśród reprezentantów Klubu Karate Morawica był Piotr Węgliński, który po raz pierwszy stanął do walki w formule full kontakt SENIOR OPEN. Piotr stoczył walkę z doświadczonym zawodnikiem uczestnikiem MŚ w Tokio 2023 Krzysztofem Wolnym z Tarnowskich Gór.

Po bardzo wyrównanej pierwszej rundzie sędziowie zdecydowali o dogrywce, w której nasz zawodnik uległ przeciwnikowi. Przypomnijmy, że Piotr Węgliński jest mistrzem Europy młodzieżowców (Sofia 2022). Ostatecznie zwycięzcą 16-tej edycji Turnieju Kokoro CUP Open Senior został Maciej Mazur (wice mistrz Świata open).

Następnego dnia, w niedzielę rano rozpoczęła się seria Kokoro CUP Junior, w którym zawodnicy KKM zdobyli następujące wyniki:

2 miejsce Patrycja Gałecka (Piekoszów)

2 miejsce Szymon Nowak (Piekoszów)

2 miejsce Aleksandra Sieniek (Morawica)

3 miejsce Zuzanna Sieniek (Morawica)

3 miejsce Mikołaj Hrytsenko (Morawica)

Tym razem zdobywając cenne doświadczenie, jednak bez medalu wrócili: Nadia Kubiec, Olga Kaczmarczyk, Lena Strójwąs, Karlina Łabuda, Igor Salwa oraz Magdalena Krysińska.

Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim zawodnikom udziału w tak trudnym turnieju, a szczególnie medalistom zdobytych medali!

Aktualności

Budynki mieszkalne – informacja o pomocy dla poszkodowanych w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej

Rodziny i osoby samotnie gospodarujące, które w wyniku zdarzeń noszących znamiona klęski żywiołowej poniosły straty w budynkach mieszkalnych, w których rodzina mieszkała w momencie...