Agencja Premium Partner Google zaprasza kieleckich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie Akademii e-marketingu.

18 września b.r., wspólnie z CS Group Polska SA, zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie z zagadnień e-marketingu. Szkolenie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Kielcach.

Tematyka spotkania to odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób promować firmę w sieci? Porozmawiamy o tym, jak działać skutecznie z wykorzystaniem wyszukiwarki Google oraz narzędzi, które  pozwolą uzyskać najlepsze efekty wzrostu widoczności i wizyt na stronie www. Specjaliści Akademii opowiedzą również o tym, dlaczego warto mierzyć i analizować rezultaty podjętych działań i w jaki sposób kontrolować swoją inwestycję w rozwiązania e-marketingu.

Szczególną uwagę poświęcimy również aspektom współpracy z dostawcami usług, zasygnalizujemy zagrożenia wynikające z wyboru określonego modelu rozliczenia, przedstawimy także ważne informacje wprost z oficjalnych blogów Google odnoszące się do skutecznych obecnie działań prowadzonych w tej wyszukiwarce.


Więcej szczegółów na stronie https://www.akademiaclearsense.pl/.

Warsztaty dla Państwa poprowadzą specjaliści i praktycy, którzy na co dzień pracują z polskimi firmami i prowadzą strategie marketingowe w oparciu o wyszukiwarkę Google. Tematyka szkolenia to zarówno analiza czynników, które mają bezpośredni wpływ na widoczność i bezpieczeństwo strony www, jak i przegląd najskuteczniejszych obecnie działań dotarcia i pozyskania klienta poprzez Internet.

Nasze spotkanie będzie również doskonałą okazją do nawiązania i utrwalania relacji z lokalnymi firmami.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wymaga jednie zgłoszenia swojego udziału poprzez formularz na stronie www.

Zapraszamy gorąco. Zachęcamy także do zapoznania się z raportem „Rynek marketingu online dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce”, który został wydany przez CS Group Polska SA pod patronatem IAB Polska. Publikacja szczegółowo analizuje zarówno potrzeby, jak i aktualne możliwości oraz narzędzia dedykowane polskim firmom.