piątek, 10 maja, 2024
Strona głównaSportZapaśniczka Weronika Skóra odniosła kolejny sukces

Zapaśniczka Weronika Skóra odniosła kolejny sukces

W dniach 27-29 listopada b.r. w Boguszowie-Gorcach odbyła się 15 edycja Międzynarodowego Turnieju Heros Lady Open. Mieszkanka naszej gminy, Weronika Skóra, reprezentująca barwy LKS Znicz Chęciny wywalczyła w nich złoty medal w grupie seniorek w kategorii 53 kg.

Zawody miały miejsce na hali sportowej w Boguszowie-Gorcach. Impreza, zgodnie z aktualnymi obostrzeniami, odbyła się bez udziału publiczności, jednak podobnie jak w poprzednich edycjach – cały turniej były transmitowany na żywo w Internecie. W zawodach wzięła udział mieszkanka Miasta i Gminy Morawica, Weronika Skóra, obecnie ucząca się i trenująca w Raciborzu. Wywalczyła ona złoto w grupie seniorek, w kategorii 53 kg.

Jest to kolejny, tym razem złoty medal jaki Weronika wywalczyła w ostatnim czasie. Poprzednio zdobyła brąz na Mistrzostwach Polski Juniorek. Niewątpliwe sukcesy cieszą, są też wspaniałym ukoronowaniem ciężkiej pracy oraz doskonałym podsumowaniem mijającego roku– podkreślają trenerzy klubu LKS Znicz Chęciny.