czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościWielki sportowy talent Gabrieli Kaczmarczyk

Wielki sportowy talent Gabrieli Kaczmarczyk

Młoda zawodniczka KSKS Vento Bike Team Daleszyce z kolejnymi wyróżnieniami. Gabrysia w swoim dorobku ma m.in. trzy srebrne medale we wszystkich konkurencjach na Mistrzostwach Polski szkółek kolarskich w kolarstwie torowym ( wyścigu na 250 m ze startu lotnego, scratchu i wyścigu punktowym). Zdobyła również piętnaście I-ch miejsc i dwa II w Pucharze Polski w Kolarstwie Przełajowym.

Na 82. Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Przełajowym w kategorii Żakini zajęła I miejsce, a na Mistrzostwach Śląska w Kolarstwie Górskim MTB XC zajęła II miejsce. Miesiąc maj rozpoczęła od zwycięstw w III Wyścigu Szkółek Kolarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce Dariusza Meresińskiego, a także 47. Wyścigu Kolarskim Grand Prix Częstochowy.

– Codziennie ciężko trenuje, aby móc zdobywać kolejne medale. Jazda na rowerze sprawia mi wielką frajdę, a przy okazji mogę pościgać się z zawodniczkami z całego kraju i również go trochę zwiedzić. – mówi Gabriela Kaczmarczyk.

Życzymy kolejnych sukcesów i spełnienia wszystkich, nie tylko sportowych marzeń.