W gminie Piekoszów w ferie nigdy nie ma nudy. Ciekawie zapowiada się i w tym roku, bo organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji.

Wyjazdy na basen, łyżwy, do kina, bawialni i parku trampolin, a także na ciekawe wycieczki, a wszystko to połączone z ciekawymi konkurencjami i zabawami. – Każdego roku dbamy o to, aby uczniowie nie nudzili się w ferie. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji i jestem przekonany, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – zapowiada wójt gminy Piekoszów, Zbigniew Piątek.

Ferie rozpoczną się od przywitania uczestników w poszczególnych placówkach, podczas którego nie zabraknie niespodzianek. Dzieci z terenu gminy Piekoszów podczas ferii będą wyjeżdżać do kina, gdzie obejrzą „Królową Śniegu po drugiej stronie lustra” i „Sekrety świata kotów”. Będą też wyjazdy na basen „Olimpic” w Strawczynku, a także na lodowisko Pod Telegrafem w Kielcach, Parku Trampolin w Kielcach i do Centrum Leonarda w Chęcinach. Organizatorzy przewidzieli także szereg zabaw, konkursów i mnóstwo gier. Ferie zakończą się 25 stycznia na pływalni w Strawczynku. – Tegoroczna propozycja jak zwykle jest bardzo różnorodna. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dzieci, które nie wyjeżdżają na ferie zimowe nie nudziły się w domach. Organizując różnego rodzaju wycieczki i wyjazdy chcemy odciągnąć dzieci od telewizorów i komputerów i pokazać im, że ferie spędzone na miejscu mogą być ciekawe – podkreśla wójt, Zbigniew Piątek i serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tegorocznych feriach zimowych.


Galeria