Strona głównaAktualnościSukcesy podopiecznych Studio Piosenki Miniaturka

Sukcesy podopiecznych Studio Piosenki Miniaturka

Bartosz Kruk - radny Miasta i Gminy Morawica

Konkurs Piosenki Żołnierskiej I Turystycznej

Dwie podopieczne Studio Piosenki MINIATURKA stanęły na podium w Konkursie Piosenki Żołnierskiej I Turystycznej w Szydłowie. To Lilianna Grudzień i Anna Wierzbicka, które do konkursu przygotowała Sylwia Gajek.

23 listopada w siedzibie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Szydłowie odbył się Wojewódzki Przegląd Wokalny „Rok Moniuszki w Szydłowie”. Uczestnicy konkursu startowali w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat, którzy przybyli do Szydłowa z całego województwa świętokrzyskiego. W jury zasiedli Rafał Pitula oraz Dariusz Jurkowski.

Wśród zwycięzców znalazły się także mieszkanki naszej gminy. Lilianna Grudzień zajęła ll miejsce w kategorii wiekowej 7-9 lat, zaś Anna Wierzbicka ll miejsce w kategorii wiekowej 13-15 lat.

Studio Piosenki Miniaturka działa przy Gminnym Ośrodku Kultury Perła w Nowinach.

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Piekoszowie. Aleksandra Pastuch i Filip Iwan zwycięzcami.

Blisko trzydziestu uczniów ze szkół z terenu gminy Piekoszów stanęło do rywalizacji w gminnych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy...