Zapraszamy od soboty

Doskonałe wyposażenie, nowoczesny design i widok na Pasmo Posłowickie – siłownia w Nowinach przygotowana na przyjęcie miłośników ćwiczeń.

– Siłownia jest poszerzeniem naszej oferty nie tylko dla mieszkańców naszej gminy, ale w szczególności dla osób uprawiających sport. Już teraz możemy powiedzieć, że kompleks sportowy w Nowinach zapewnia możliwość trenowania w najlepszej jakości obiektach – mówi wójt Sebastian Nowaczkiewicz.

W rozbudowywanym przez ostatnie lata kompleksie można skorzystać z siłowni, basenów, odnowy biologicznej, boisk piłkarskich czy bieżni lekkoatletycznej. Wszystko na najwyższym poziomie. – Nasza gmina jest w tej niekomfortowej sytuacji, że nie ma tu atrakcji turystycznych takich jak średniowieczne zamki czy popularne zbiorniki wodne. Aby przyciągnąć do nas osoby spoza gminy postanowiliśmy postawić na sport, zarówno ten uprawiany indywidualnie, jak i zespołowo. I, jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę – nasze obiekty cieszą się coraz większa popularnością. Już jesteśmy liczącym się ośrodkiem w regionie, a spodziewamy się, że na przestrzeni kilku lat sytuacja ta będzie jeszcze lepsza – wyjaśnia wójt.


Słów kilka o siłowni

Siłownia „PerłaGym” wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt włoskiej firmy TECHNOGYM: sprzęt do treningu aerobowego i siłowego. Maszyny wyposażone są w system pomiaru tętna pozwalający na indywidualne dostosowanie intensywności treningu i uzyskanie optymalnych efektów.

Zamontowane w sali lustra ułatwiają doskonalenie techniki wykonania ćwiczeń, klimatyzacja reguluję temperaturę w pomieszczeniach, a sprzęt audio uatrakcyjnia spędzony u nas czas.

Już od soboty, 5 października 2019 r., zapraszamy na siłownię. Jest ona czynna codziennie w godz. 6.00 – 22.00. Ceny są różnicowane – specjalne stawki obowiązują m.in. dla studentów i seniorów.