poniedziałek, 28 października, 2024
Strona głównaSportShiro na Mistrzostwach Polski Południowej

Shiro na Mistrzostwach Polski Południowej

W sobotę, 19 października, zawodnicy SHIRO klubu Karate z Bilczy brali udział w Mistrzostwach Polski Południowej.
1. miejsce wywalczył Szymon Nartowski, Bartosz Bojek uległ niestety w walce o brązowy medal i tym samym uplasował się na 4. miejscu, Adam Bogusławski, Antoni Witwicki niestety nie awansowali do strefy medalowej. Jako klub jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu turnieju. Zapraszamy wszystkich do trenowania karate w klubie SHIRO, zajęcia odbywają się w Hali Bilcza.