W piątek w samo południe Liturgią Słowa rozpoczęło się tradycyjne spotkanie opłatkowe, zorganizowane przez Zarząd Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność”.

Uroczystość zgromadziła wielu gości, wśród których znaleźli się m. in. starosta kielecki – Mirosław Gębski, Główny Inspektor Pracy, wiceprzewodniczący komisji krajowej NSZZ „Solidarność”, Wojewoda Świętokrzyski – Zbigniew Koniusz, Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego – Marek Bogusławski, Wiceminister Spraw Zagranicznych – Piotr Wawrzyk, Senator RP – Krzysztof Słoń.

Obecni na spotkaniu podkreślali, że rozpoczęty właśnie rok będzie czasem szczególnym dla związku z racji przypadającego jubileuszu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”. – Zorganizowanie spotkania opłatkowego jest świadectwem przywiązania do tradycji, symboli i wartości, które czynią z nas wspólnotę i umacniają łączące nas więzi– mówił Wiesław Łyszczek – Główny Inspektor Pracy.


Na spotkaniu nie zabrakło podsumowań minionego roku, ale i życzeń na ten już rozpoczęty. Zaproszeni goście życzyli członkom NSZZ „Solidarność” sukcesów i pomyślności w nowym 2020 roku.

– Państwa życzenia są dla nas pewnym zobowiązaniem, żeby to czynić – mówił Waldemar Bartosz, przewodniczący Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ „Solidarność”. 10 sty
2020 Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach Spotkanie opłatkowe NSZZ Solidarność w Kielcach

Galeria