3.5 C
Kielce
piątek, 3 maja, 2024
Strona głównaAktualnościOgłoszenie o pracę – ratownik wodny

Ogłoszenie o pracę – ratownik wodny

Zobacz

Kryta Pływalnia KORAL w Morawicy poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: ratownik wodny/instruktor nauki pływania

CV prosimy składać w biurze pływalni:

Kryta Pływalnia KORAL
ul. Szkolna 6
26-026 Morawica

Zakres obowiązków:

– stałe obserwowanie niecki basenowej i niezwłoczne reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczej,
– współpraca z opiekunami grup oraz ratownikami prowadzącymi zajęcia na pływalni pod kątem bezpieczeństwa uczestników zajęć.

Wymagania:

– Uprawnienia do samodzielnej pracy na stanowisku ratownika wynikające z Ustawy z dnia 18.08.2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych,
– ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy,
– dyspozycyjności, sumienność, dokładność, samodzielność w działaniu, umiejętności komunikacyjne,
– dodatkowym atutem będzie umiejętność prowadzenia zajęć aqua aerobiku i/lub gimnastyki korekcyjnej.

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

Praca na niecce basenowej, sprawowanie nadzoru nad osobami korzystającymi z pływalni,

Forma zatrudnienia:

– umowa o pracę

Aktualności

233. rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

W stolicy województwa świętokrzyskiego, tak jak i we wszystkich miastach na terenie naszego kraju uroczyście obchodzony jest kolejny jubileusz...

Polecamy