3.5 C
Kielce
poniedziałek, 20 maja, 2024

OFERTA PRACY

Zobacz

Piekarnia Pod  Telegrafem SA

poszukuje osoby na stanowisko: Sekretarka

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Prowadzenie kalendarza Prezesa firmy
  • Przyjmowanie, rejestrowanie, nadawanie korespondencji oraz obsługa przesyłek kurierskich
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów
  • Koordynacja podróży służbowych i przyjmowanie gości
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o przejrzysty przepływ informacji
  • Zaopatrzenie biura i sieci sklepów w materiały biurowe i eksploatacyjne

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Systematyczność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Praca w zgranym i sympatycznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV prosimy przesyłać na adres biuro@podtelegrafem.pl z dopiskiem Sekretarka.

Aktualności

89. rocznica śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego – piękne uroczystości w Rykoszynie

W Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rykoszynie odbyły się uroczystości z okazji 89. rocznicy śmierci Marszałka. Wydarzenie...

Polecamy