sobota, 27 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościMorawicka Liga Siatkówki – zwycięstwa faworytów

Morawicka Liga Siatkówki – zwycięstwa faworytów

II turniej – 10 grudzień  2017r.

Drugi turniej ligowy i już praktycznie mamy mistrza rozgrywek kobiecych. Ekipa Sylwii Posłowskiej Prima Sort w czterech spotkaniach zanotowała komplet zwycięstw, tym razem ponownie w rewanżu pokonały Power Girls i Bilę i już mają 9 punktów przewagi nad drugim w tabeli Efektem. Pozostałym trzem ekipom pozostała praktycznie walka tylko o drugą lokatę. Podobnie sytuacja ma się w rozgrywkach mężczyzn, tu też dominuje ubiegłoroczny mistrz MMTS Kornela Pacygi. Walkę próbuje podjąć ekipa Maćka Ścigi M-Team, ale stać ją było tylko na ugranie jednego seta. Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odnieśli „Złoci Chłopcy” pokonują w meczu drużyn zamykających tabelę Starych Morawica. Za nami półmetek rozgrywek. Kolejne mecze rundy rewanżowej odbędą się już 7 stycznia 2018 roku. Poniżej wyniki i aktualne tabele.

Kobiety:

Power Girls Bilcza – Prima Sort Bilcza    0-3 (16:25, 27:29, 12:25)

Prima Sort Bilcza– Bilcza Bila                   3-0 (25:9, 25:13, 25:9)

Bilcza Bila- Efekt Wola Morawicka          1-3 (25:21, 19:25, 14:25, 16:25)

-67

O kolejności zespołów decyduje: punkty, liczba wygranych meczy, sety, małe punkty (ich różnica), bezpośrednie pojedynki.

Mężczyźni:

M-Team – Starzy Morawica                                       3-0 (25:18, 25:15, 25:22)

MMTS Bilcza – Transfer Bilcza                                  3-0 (25:22, 25:22, 25:17)

Transfer Bilcza – Golden Boys Bilcza                       3-1 (25:15, 25:18, 18:25, 27:25)

M-Team –MMTS Bilcza                                              1-3 (18:25, 19:25, 25:19, 20:25)

Golden Boys Bilcza – Starzy Morawica                      3-1 (25:22, 25:27, 25:21, 26:24)