niedziela, 12 maja, 2024
Strona głównaSportMorawicka Liga Siatkówki – 27 czerwca decydujące rozstrzygnięcia

Morawicka Liga Siatkówki – 27 czerwca decydujące rozstrzygnięcia

W najbliższą niedzielę 27 czerwca 2021r. poznamy zwycięzców VI edycji Morawickiej Ligi Siatkówki Kobiet i Mężczyzn. Początek ostatniego turnieju ligowego o godzinie 9:00 na parkiecie Hali Sportowej Bilcza.

IV turniej – 27 czerwiec 2021r.

MĘŻCZYŹNI

W rywalizacji panów do rozegrania pozostał ostatni mecz ligowy w grupie B, a następnie decydujące starcia o miejsca w klasyfikacji końcowej VI edycji rozgrywek. O tytuł mistrzowski zagrają zespoły Golden Team Bilcza i Kruki, początek decydujących meczy o godzinie 10:30. Po zakończeniu spotkań dekoracja uczestników.

-170

O kolejności zespołów decyduje: punkty, liczba wygranych meczy, sety, małe punkty (ich różnica), bezpośrednie pojedynki.

KOBIETY

Początek decydujących spotkań w rywalizacji kobiet o godzinie 13:00, a po około 2 godzinach poznamy najlepsze zespoły VI edycji. Najbliżej tytułu jest będąca do tej pory bez porażki i bez straty seta drużyna Kociaków, o najwyższe cele powalczą też będące tuż za nimi zespoły Power Girls Bilcza, LZS Pińczów i Bilcza Bila. Szykuje się ciekawa końcówka sezonu.

W lipcu zapisz się na Siatkówkę Plażową

W czerwcu zakończymy sezon halowy, a już w lipcu zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Miasta i Gminy Morawicy w Siatkówce Plażowej. Turnieje planowane są w następujących terminach: