Przedstawiamy terminarz rozgrywek Morawickiej Ligi Futsalu na styczeń 2020 roku. Rozgrywki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica w nadchodzącym roku będą kontynuowane od 4 stycznia 2020r. do 25 stycznia 2020r. Szczegóły poniżej.

 

1 liga – kolor fioletowy

2 liga – kolor czarny


Puchar MLF – kolor czerwony

 

 

Termin IX – 4 styczeń 2020r. (sobota), od godziny 15:00:

15:15     NETBIK II Brzeziny – PHU WOJDA ZEIMMERY

15:50     CERAMIK MUREXIN Bilcza – TOMPAWEX Obice (półfinał)

16:25     CERAMIK MUREXIN II Bilcza – PHU WOJDA ZEIMMERY

17:05     CERAMIK MUREXIN Bilcza – PAMAF FUTSAL TEAM

17:40     BRZEZINY FOOTBALL TEAM – CERAMIK MUREXIN II Bilcza

18:15     FUH PNEUMATYK – PAMAF FUTSAL TEAM

18:55     BRZEZINY FOOTBALL TEAM – MORAVIA JUNIOR

19:30     FUH PNEUMATYK – MEDITRANS Bilcza

20:05     NETBIK Brzeziny  – ALBATROSI Morawica (półfinał)

20:45     TSUNAMI Siekierno – SOCCER CITY Chmielowice

21:20     ALBATROSI Morawica – MEDITRANS Bilcza

21:55     TSUNAMI Siekierno – ORION Radomice

 

 

Termin X – 11 styczeń 2020r. (sobota), od godziny 16:00:

16:15     TSUNAMI Siekierno – BRZEZINY FOOTBALL TEAM

16:50     PAMAF FUTSAL TEAM – MEDITRANS Bilcza

17:25     TSUNAMI Siekierno – CERAMIK MUREXIN II Bilcza

18:05     PAMAF FUTSAL TEAM – FUH PNEUMATYK

18:40     CERAMIK MUREXIN II Bilcza – NETBIK II Brzeziny

19:15     NETBIK/ALBATROSI – CERAMIK MUREXIN/TOMPAWEX (finał)

19:55     NETBIK II Brzeziny – ORION Radomice

20:30     ALBATROSI Morawica – NETBIK Brzeziny

21:05     TOMPAWEX Obice – CERAMIK MUREXIN Bilcza

21:40     MORAVIA JUNIOR – SOCCER CITY Chmielowice

 

 

Termin XI – 12 styczeń 2020r. (niedziela), od godziny  10:00:

10:00     MORAVIA JUNIOR – ORION Radomice

10:35     TOMPAWEX Obice – FUH PNEUMATYK

11:10     MORAVIA JUNIOR  – TSUNAMI Siekierno

11:50     TOMPAWEX Obice – PAMAF FUTSAL TEAM

12:25     TSUNAMI Siekierno – NETBIK II Brzeziny

13:00     NETBIK Brzeziny – MEDITRANS Bilcza

13:40     BRZEZINY FOOTBALL TEAM – NETBIK II Brzeziny

14:15     CERAMIK MUREXIN Bilcza – NETBIK Brzeziny

14:50     PHU WOJDA ZEIMMERY – BRZEZINY FOOTBALL TEAM

15:30     ALBATROSI Morawica – CERAMIK MUREXIN Bilcza

16:05     PHU WOJDA ZEIMMERY – SOCCER CITY Chmielowice

 

 

Termin XII – 17 styczeń 2020r. (piątek), od godziny 20:00:

20:15     CERAMIK MUREXIN II Bilcza – ORION Radomice

20:50     MEDITRANS Bilcza – CERAMIK MUREXIN Bilcza

21:25     CERAMIK MUREXIN II Bilcza – MORAVIA JUNIOR

22:00     MEDITRANS Bilcza – ALBATROSI Morawica

 

 

Termin XIII – 18 styczeń 2020r. (sobota), od godziny 15:00:

15:15     NETBIK Brzeziny – PAMAF FUTSAL TEAM

15:50     NETBIK II Brzeziny – SOCCER CITY Chmielowice

16:25     NETBIK Brzeziny – FUH PNEUMATYK

17:05     SOCCER CITY Chmielowice – BRZEZINY FOOTBALL TEAM

17:40     ALBATROSI Morawica  – FUH PNEUMATYK        

18:15     SOCCER CITY Chmielowice –  ORION Radomice

18:55     TOMPAWEX Obice – ALBATROSI Morawica

19:30     PHU WOJDA ZEIMMERY – ORION Radomice

20:05     MEDITRANS Bilcza – TOMPAWEX Obice  

20:45     MORAVIA JUNIOR – PHU WOJDA ZEIMMERY

 

Termin XIV– 25 styczeń 2020r. (sobota), od godziny 16:00:

16:15     ORION Radomice – BRZEZINY FOOTBALL TEAM

16:50     MORAVIA JUNIOR – NETBIK II Brzeziny

17:25     CERAMIK MUREXIN II Bilcza – SOCCER CITY Chmielowice

18:05     TSUNAMI Siekierno – PHU WOJDA ZEIMMERY

18:40     CERAMIK MUREXIN Bilcza – FUH PNEUMATYK

19:15     PAMAF FUTSAL TEAM – ALBATROSI Morawica

19:55     NETBIK Brzeziny – TOMPAWEX Obice

20:25     Zakończenie rozgrywek i dekoracja uczestników