piątek, 26 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościMłodzi karatecy z Klubu Karate SHIRO odnieśli ogólnopolski sukces

Młodzi karatecy z Klubu Karate SHIRO odnieśli ogólnopolski sukces

O wielkim sukcesie mogą mówić młodzi karatecy z klubu karate SHIRO z Bilczy. Z Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Lipnik przywiźli aż cztery medale, w tym trzy srebrne i jeden złoty.

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Lipnik odbył się 16 listopada. Wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności młodzi karatecy z Klubu Karate Shiro. Po odbytych walkach okazało się, że czwórka reprezentantów klubu zdobyła aż cztery medale. I tak, trzy medale srebrne zdobyli w swoich kategoriach wiekowych – Bartłomiej Bać, Patryk Woźniczko i Zuzanna Woźniczko. Na miejscu trzecim uplasował sie Sebastian Zapała, zdobywając brązowy medal. Dumy ze swoich podopiecznych nie krył trener Alan Mazur.