VI edycja

Morawicka Liga Futsalu

Sezon 2019/2020

 


Terminarz na Grudzień 2019r.

 

 

 

 

1 liga – kolor brązowy

2 liga – kolor czarny

Puchar MLF – kolor czerwony

 

 

 

Termin III – 8 grudzień 2018r. (niedziela), od godziny 14:30:

14:30     NETBIK II Brzeziny – ALBATROSI Morawica (1/8 finału)

15:05     FUH PNEUMATYK – NETBIK Brzeziny

15:40     MORAVIA JUNIOR – BRZEZINY FOOTBALL TEAM

16:20     NETBIK Brzeziny – ALBATROSI Morawica

16:55     PHU WOJDA ZEIMMERY – MORAVIA JUNIOR

17:30     MEDITRANS Bilcza – PAMAF FUTSAL TEAM

18:10     PHU WOJDA ZEIMMERY – TSUNAMI Siekierno

18:45     PAMAF FUTSAL TEAM – CERAMIK MUREXIN Bilcza

19:20     CERAMIK MUREXIN II Bilcza – TSUNAMI Siekierno

19:50     CERAMIK MUREXIN Bilcza – TOMPAWEX Obice

20:25     SOCCER CITY Chmielowice – CERAMIK MUREXIN II Bilcza (1/8 finału)

 

                                               

Termin IV – 13 listopada 2018r. (piątek), od godziny 20:30:

20:35     BRZEZINY FOOTBALL TEAM  – ORION Radomice

21:10     SOCCER CITY Chmielowice – NETBIK II Brzeziny

 

21:45     NETBIK Brzeziny – FUH PNEUMATYK (1/8 finału)

 

 

Termin V – 15 grudzień  2018r. (niedziela), od godziny 14:00:

 

14:00     MORAVIA JUNIOR – MEDITRANS Bilcza (1/8 finału)

14:35     BRZEZINY FOOTBAL TEAM – PHU WOJDA ZEIMMERY (1/8 finału)               

15:10     ORION Radomice – PHU WOJDA ZEIMMERY                                      

15:50     TSUNAMI Siekierno – PAMAF FUTSAL TEAM (1/8 finału)           

16:25     ORION Radomice – NETBIK II Brzeziny

17:00     FUH PNEUMATYK – PAMAF FUTSAL TEAM

 

 

Termin VI – 21 grudzień  2018r. (sobota), od godziny 15:00:

15:15     PAMAF FUTSAL TEAM – NETBIK Brzeziny

15:50     ALBATROSI Morawica – TOMPAWEX Obice

16:25     MORAVIA JUNIOR – CERAMIK MUREXIN II Bilcza

17:05     ALBATROSI Morawica – MEDITRANS Bilcza

17:40     SOCCER CITY Chmielowice – CERAMIK MUREXIN II Bilcza

18:15     FUH PNEUMATYK – CERAMIK MUREXIN Bilcza

18:55     BRZEZINY FOOTBALL TEAM – SOCCER CITY Chmielowice

19:30     ORION Radomice – CERAMIK MUREXIN Bilcza (1/8 finału)

 

20:05     BRZEZINY FOOTBALL TEAM – PHU WOJDA ZEIMMERY

20:45     NETBIK II Brzeziny – TSUNAMI Siekierno

 

 

Termin VII – 28 grudzień  2018r. (sobota), od godziny 14:00:

14:15     SOCCER CITY Chmielowice – TSUNAMI Siekierno

14:50     ORION Radomice – MORAVIA JUNIOR

15:25     CERAMIK MUREXIN Bilcza – MEDITRANS Bilcza

16:05     SOCCER CITY Chmielowice – MORAVIA JUNIOR

16:40     ORION Radomice – TSUNAMI Siekierno

17:15     MEDITRANS Bilcza – NETBIK Brzeziny

17:55     NETBIK II Brzeziny – BRZEZINY FOOTBALL TEAM

18:30     ALBATROSI Morawica – PAMAF FUTSAL TEAM

19:05     NETBIK II Brzeziny – CERAMIK MUREXIN II Bilcza

19:50     PAMAF FUTSAL TEAM – TOMPAWEX Obice

20:25     PHU WOJDA ZEIMMERY – CERAMIK MUREXIN II Bilcza

21:00     FUH PNEUMATYK – TOMPAWEX Obice

 

 

Termin VIII – 29 grudzień  2018r. (niedziela), od godziny 14:30:

14:45     NETBIK/FHU PNEUMATYK – TSUNAMI/PAMAF FT (Ćwierćfinał)

15:25     BRZEZINY FT/PHU WOJDA ZEIMMERY – NETBIK II/ALBATROSI (Ćwierćfinał)

16:05     ORION/CERAMIK – MORAVIA JUNIOR/MEDITRANS (Ćwierćfinał)

16:45     SOCCER CITY/CERAMIK II – TOMPAWEX (Ćwierćfinał)