3.5 C
Kielce
środa, 16 września, 2020
Strona główna Aktualności Krajobraz niepokorny – zapraszamy na wernisaż wystawy

Krajobraz niepokorny – zapraszamy na wernisaż wystawy

Zobacz

W piątek 24 lipca o godz. 18.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się wernisaż II edycji wystawy zatytułowanej “Krajobraz niepokorny”.

 

“Krajobraz niepokorny” to wspólny projekt fotografów: Urszuli Antoniak, Katarzyny Gritzmann, Tomasza Batora, Krystiana Dróżdża, Pawła Jagiełło, Mirosława Lubarskiego, Tomasza Nasiadka, Michała Pioruna, Przemysława Sękowskiego, Grzegorza Sidła, Pauliny Bator, Piotra Walerona, Bartłomieja Gierczaka.

Projekt artystyczny, zapoczątkowany rok temu, miał i ma na celu pokazanie pięknych krajobrazów – autorskiego spojrzenia na doskonale nam znaną ziemię świętokrzyską, ale i inne zakątki Polski. Na wernisażu zobaczymy również fotograficzne wspomnienia z zagranicznych podróży.

Do Wojewódzkiego Domu Kultury zapraszamy w piątek 24 lipca br., o godz. 18.00.

blank

Aktualności

Przed Urzędem Gminy w Mniowie stanęło ogromne czerwone serce. Chodź stalowe, ma wielką moc!

Czerwony pojemnik w kształcie serca przeznaczony do zbierania plastikowych nakrętek stanął przed Urzędem Gminy w Mniowie. Zaprojektował go i...

Tymczasowa siedziba teatru – wideo

Dobiegają końca prace przy tymczasowej siedzibie Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Z powodu remontu dotychczasowej siedziby w kamienicy przy ulicy Sienkiewicza aktorzy przenieśli...

Konkurs "Chleb na zakwasie" ODWOŁANY!!!

podejmując wszelkie kroki bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa, ogłaszamy, że konkurs na najlepszy chleb pn. "Chleb na zakwasie" (20.09.2020) zostaje odwołany! życzymy wszystkim zdrowia:)
blank

Polecamy