sobota, 4 maja, 2024
Strona głównaSportKolejny udany start kolarza - policjanta

Kolejny udany start kolarza – policjanta

Nie zwalnia tempa komisarz Marek Kowalik. Skarżyski policjant po raz kolejny w tym sezonie stanął na podium zawodów kolarskich. Zajął drugie miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kolarstwie Szosowym. Impreza pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu odbyła się w Warce.

W niedzielę w Warce na Mazowszu rozegrano Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kolarstwie Szosowym. Zawody objął patronatem Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu. Na starcie 66-kilometrowej trasy stanęła blisko setka policjantów, żołnierzy, strażaków, pograniczników i funkcjonariuszy Służby Więziennej. Wśród zawodników zameldował się komisarz Marek Kowalik ze skarżyskiej policji. Był to kolejny w tym roku bardzo udany wyścig stróża prawa. Potwierdził doskonałą formę. W kategorii M-4 (40-50 lat) zdobył wicemistrzostwo Polski, nieznacznie ustępując zwycięzcy.