sobota, 18 maja, 2024
Strona głównaSportKolejne sukcesy Weroniki Skóry

Kolejne sukcesy Weroniki Skóry

Zobacz

Weronika Skóra wychowanka Klubu Znicz – mieszkanka Gminy Morawica Wywalczyła złoty Medal na Pucharze Polski juniorek w zapasach kobiet.

Weronika walczyła w kategorii 57kg, Stoczyła 3 pojedynki, gdzie każdy z nich wygrała przed czasem. Zawody odbyły się w terminie 24-26.09.2021rok w Warszawskim Targówku. Weronika jest tegoroczna vice mistrzynią Polski Juniorek.

Jej klubowa koleżanka Zuzanna Gibalska wywalczyła srebrny krążek  w kat wagowej do 76kg.

Mimo że tylko dwie zawodniczki nas reprezentowały w Klasyfikacji Klubowej zajęliśmy IV miejsce na 19 klubów.

A jako województwo – Znicz Chęciny, SCSIR Staszów i Czarni Połaniec – II miejsce

Gratulacje dla dziewczyn za waleczna postawę.