sobota, 11 maja, 2024
Strona głównaSportKolejne sukcesy karateków z klubu karate SHIRO

Kolejne sukcesy karateków z klubu karate SHIRO

To już kolejny bardzo dobry start kadry klubu karate SHIRO. Tym razem miejsca medalowe zawodnicy wywalczyli na Ogólnopolskim Turnieju Sendomiria Cup w Sandomierzu 2022.

Sendomiria Cup to mocno obsadzony turniej, na którym rywalizacja jest niezwykle zacięta. W tym roku w zawodach wzięło udział ponad 300 karateków z całej Polski z kilkunastu klubów. Nasi zawodnicy wywalczyli
1. miejsce Szymon Nartowski
3. miejsce Bartosz Bojek oraz Bartłomiej Bać
Laura Mazur oraz Adam Bogusławski niestety nie awansowali do strefy medalowej turnieju.

Zapisy do klubu trwają cały rok. W każdym momencie można rozpocząć piękna przygodę z karate kyokushin.

Grupy treningowe w Bilczy i Podzamczu Chęcińskim. Więcej informacji pod nr tel.: 572 612 869