wtorek, 21 maja, 2024
Strona głównaSportKolejne sukcesy karateków z Klubu Karate SHIRO – Bilcza

Kolejne sukcesy karateków z Klubu Karate SHIRO – Bilcza

Tym razem członkowie klubu prezentowali swoje umiejętności na Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Wąchocku. Walczyli tam o Puchar Burmistrza.

Zawodnicy Klubu Karate SHIRO – Bilcza, jak zawsze stanęli na wysokości zadania i pokazali się z jak najlepszej strony. Pięcioro członków klubu zdobyło miejsca medalowe. I tak na pierwszym miejscu uplasowała się Kalina Bęben, na drugim Sebastian Zapała oraz Bartłomiej Bać, zaś trzecie miejsce wywalczyli Laura Mazur i Wiktor Bęben.

Pozostali zawodnicy startujący w zawodach – Helena Bień, Szymon Nartowski, Adam Bogusławski oraz Bartosz Bojek – po zaciętych walkach musieli uznać wyższość swoich rywali.

Zapisy do klubu trwają cały rok, jeżeli ktoś tylko chce spróbować, zapraszamy na bezpłatne zajęcia. Więcej informacji pod nr tel.: 572 612 869, bądź na Facebooku lub Instagramie Klubu.

Ostrowieccy policjanci uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim po raz kolejny udowodnili, że hasło „Pomagamy i chronimy” obowiązuje w...