wtorek, 30 kwietnia, 2024
Strona głównaSportKlub Karate Shiro z Bilczy zajął 3 miejsce na mistrzostwach świata w karate kyokushin

W minioną sobotę, karatecy z całego świata rywalizowali w Rzgowie podczas Kyodo World Cup 2024. Udział w zawodach wzięli zawodnicy bilczańskiego Klubu Karate Shiro, którzy zdobyli 6 pucharów, a drużynowo, uplasowali się na znakomitym 3 miejscu.

Mistrzostwa odbyły się w Hali Sportowej GOSTiR. Głównym celem turnieju było umożliwienie zawodnikom z całego świata zmierzenia się ze swoimi limitami, doskonalenia swoich umiejętności oraz integracji pomiędzy klubami.

3️ miejsce Bartosz Bojek

Dzięki znakomitej postawie i świetnym wynikom zawodników, Klub Karate Shiro stanął na podium i drużynowo zajął 3️ miejsce. Serdeczne gratulacje dla młodych karateków.

GminaGmina Morawica
GminaRzgów
MiejscowośćBilcza
ŹRÓDŁOMiasto i Gmina Morawica

Jednostka OSP Brudzów weźmie udział w Centralnych Obchodach Dnia Strażaka

W sobotę, 4 maja o godz. 11:00 na placu marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbędą się Centralne Obchody Dnia Strażaka, podczas...