piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościKlub Karate Morawica i Piekoszów z kolejnymi sukcesami

Klub Karate Morawica i Piekoszów z kolejnymi sukcesami

Podczas Mistrzostw Polski Kyokushin w Tarnowskich Górach juniorzy młodsi Klubu Karate Morawica i Piekoszów zdobyli dwa medale. Rywalizacja była zacięta, bo w zawodach wzięło udział aż 240 zawodników z 81 klubów.

Oliwia Sidło z Piekoszowa w kumite w kategorii do 55 kilogramów wywalczyła złoty medal. Brąz w kumite w wadze do 65 kilogramów powędrował do Wiktora Binkowskiego z Morawicy.

W formule kata 6.miejsce na 30 zawodników zdobył Piotr Węgliński, a Zuzanna Trepka uplasowała się na ósmej pozycji pośród 39 zawodniczek.

Klub Karate Morawica i Piekoszów wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej i został tym samym drużynowym wicemistrzem Polski.

KK Morawica i Piekoszów reprezentowało 7 zawodników – Zuzanna Trepka, Oliwia Skiba, Ewa Jarząb, Sylwia Kazimierska, Oliwia Sidło, Wiktor Binkowski oraz Piotr Węgliński.