3 Jan Guzy

Konkurencja Team Kata:

2 Sylwia Kazimierska (KKM), Piotr Węgliński (KKM), Mateusz Padamczyk (Radzymin)

3 Iga Skrzyńska, Zuzanna Sieniek, Olga Kaczmarczyk

Łącznie zawodnicy Klubu Karate Morawica i Piekoszów zdobyli 5 złotych, 3 srebrne oraz 5 brązowych medali. Ponadto w klasyfikacji drużynowej KKM zajął bardzo zaszczytne 2 miejsce.

Wszystkim zawodnikom składamy serdecznie gratulacje!

Dziękuję bardzo Shihan Tomaszowi Lenkiewiczowi za zaproszenia naszych zawodników do wspólnej rywalizacji sportowej. Przed nami ogólnopolski turniej Karate w Katowicach, a następnie mistrzostwa Europy w Bułgarii, które odbędą się już na początku listopada br.

Polskę po raz kolejny reprezentować będą zawodnicy Klubu Karate Morawica Kinga Rabiej, Sylwia Kazimierska i Piotr Węgliński.