W Zespole Placówek Oświatowych w Oblęgorku odbył się bal karnawałowy, który był doskonałym rozpoczęciem ferii zimowych. Nie zabrakło wyjątkowego spektaklu w wykonaniu nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, bajkowych prowadzących, wspaniałej zabawy przy skocznych dźwiękach i słodkich niespodzianek.

Na bal choinkowy rozpoczynający ferie w Oblęgorku dzieci tradycyjnie już zaprosiła dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami, którzy dali wyjątkowe przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie bajek” specjalnie przygotowane dla swoich podopiecznych. Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej przebrali się za bajkowe postaci. Był Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia i oczywiście wróżki. Było też dużo śmiechu, radości i uśmiechów na twarzach, zarówno wspaniałych aktorów, jak i publiczności, która gromko oklaskiwała swoich wychowawców. Podziękowania na ręce wszystkich zaangażowanych w przygotowanie przedstawienia złożyła na ręce aktorów dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Oblęgorku, Henryka Cisowska. – Bal dla uczniów naszej szkoły stał się już tradycją, ale także wspaniałą okazją do integracji lokalnej społeczności. Przychodzą tu całe rodziny i wszyscy bardzo chętnie włączają się we wspólną zabawę – podkreślała dyrektor szkoły, Henryka Cisowska. – Każdego roku staramy się zapewnić wspaniałą zabawę. Ogromnie cieszę się, że w jej przygotowanie całym sercem angażują się nauczyciele, za co z tego miejsca pragnę im serdecznie podziękować – dziękowała pani dyrektor.

Kolejnym niespodziankom podczas balu choinkowego nie było końca. Wielki entuzjazm u młodych balowiczów wywołało pojawienie się Elzy, Anny i Olafa, którzy przybyli do szkoły w Oblęgorku prosto z Krainy Lodu Arendelle, aby poprowadzić niezapomnianą zabawę. Były magiczne bańki, zwierzątka z balonów i wspaniałe tańce.

Urocze księżniczki, piękne królewny, wróżki i wampiry, a także odważni rycerze, spider-meni, policjanci i strażacy, a nawet motylki i postacie z Gwiezdnych Wojen – to tylko niektóre ze strojów, jakie można było podziwiać podczas balu choinkowego w Oblęgorku. Wszyscy bawili się doskonale, a do wspólnej zabawy dołączyli też rodzice. Tegoroczne karnawałowe szaleństwo trwało ponad trzy godziny. – To była wspaniała zabawa. Bardzo nam się podobało – zgodnie przyznały maluchy, w których pamięci ten bal z całą pewnością zapadnie na długo.


Galeria