3.5 C
Kielce
poniedziałek, 13 maja, 2024
Strona głównaAktualnościJednostka mistrzów. OSP w Daleszycach najlepsza na boisku

Jednostka mistrzów. OSP w Daleszycach najlepsza na boisku

Zobacz

Druhowie z OSP w Daleszycach zostali zwycięzcami II Turnieju Piłki Nożnej Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnych O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce. Zawody zostały rozegrane 10 czerwca na boisku w Sukowie. Wzięło w nich udział sześć drużyn z terenu gminy: reprezentanci OSP w Daleszycach to ubiegłoroczni wicemistrzowie Turnieju, pierwszego miejsca bronili gospodarze, czyli OSP w Sukowie, do walki stanęły również jednostki z Mójczy, Niestachowa, Cisowa i Smykowa.

Druhowie rozegrali mecze w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. W starciu o trzecie miejsce OSP Mójcza pokonała OSP Niestachów 3:2, mecz o pierwsze miejsce Daleszanie wygrali z OSP Suków 1:0. Najlepszym bramkarzem został Bartosz Kapela (OSP Daleszyce).

„Królem strzelców” uznano Wojciecha Porczyńskiego (OSP Niestachów). Puchary, statuetki i dyplomy wręczył zdobywcom burmistrz Dariusz Meresiński.