piątek, 26 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościIV miejsce Piasta Chęciny

IV miejsce Piasta Chęciny

W Nowinach rozegrane zostały finały wojewódzkie turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

W tegorocznych zawodach wystartowało ponad 60 drużyn. Rywalizowało w nich 700 zawodników z 14 powiatów.

W turnieju finałowym wystąpiła równie drużyna Piasta Chęciny rocznik 2010, która wygrała turniej eliminacyjny i mogła reprezentować nasz Klub w turnieju finałowym. Po zaciętych meczach nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu w województwie. To pierwszy, ale na pewno nie ostatni sukces najmłodszych piłkarzy Piasta Chęciny.