piątek, 10 maja, 2024
Strona głównaAktualnościGorąca siatkarska sobota z Plus Ligą w Chęcinach

Gorąca siatkarska sobota z Plus Ligą w Chęcinach

W ostatnią sobotę chęcińska publiczność poniosła drużynę Effectora Kielce do kolejnego zwycięstwa w rozgrywkach Plus Ligi. Podopieczni trenera Daszkiewicza odnieśli cenne zwycięstwo za trzy punkty z drużyną AZS Częstochowa, która prowadzona jest przez byłego reprezentanta Polski Michała Bąkiewicza.

Trener Daszkiewicz w pomeczowych wywiadach nie krył zadowolenia z wygranej i pierwszych trzech punktów zdobytych w Hali „Pod Basztami”, przy pomocy oczywiście zgromadzonej na trybunach publiczności. Wspaniale reagujący na wydarzenia boiskowe kibice na koniec meczu nagrodzili zawodników Effectora Kielce gorącymi brawami, a Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny Robert Jaworski nagrodził upominkiem najlepszego zawodnika meczu Marcina Komenda.

Natomiast wszyscy zawodnicy drużyny gości otrzymali z rąk burmistrza przed rozpoczęciem spotkania materiały promujące Gminę i Miasto Chęciny.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz całemu sztabowi trenerskiemu i zapraszamy już na kolejny mecz Plus Ligi, który odbędzie się już 30 listopada br w Hali Widowiskowo – Sportowej „Pod Basztami”.

Effector Kielce – AZS Częstochowa 3:1 (25:22, 25:21, 19:25, 25:21)

Effector: Komenda 3, Andrić 24, Pawliński, 17, Wachnik 5, Maćkowiak 5, Wohlfahrtstatter 7, Sobczak (libero) oraz Formela 10, Więckowski 1, Antosik, Bućko.

AZS Częstochowa: Buczek 1, Adamajtis 3, Szymura 17, Wawrzyńczyk 3, Szalacha 6, Polański 2, Kowalski (libero) oraz Moroz 10, Buniak 3, Grebeniuk 13, Janus 1,

MVP meczu: Marcin Komenda (Effector)

Sędziowali: Jarosław Makowski (Szczecin), Jacek Broński (Murowana Goślina).

Przebieg: I set: 3:4, 6:9, 14:18, 18:18, 23:21, 24:21, 25:22. II set: 6:1, 7:2, 11:7, 12:9, 14:13, 21:15, 24:19, 24:21, 25:21. III set: 2:2, 4:7, 6:8, 9:12, 11:15, 16:21, 18:24, 19:25. IV set: 3:3, 9:10, 17:15, 20:15, 20:18, 23:20, 25:21.