To pewne. Już w najbliższy piątek 6 grudnia do gminy Piekoszów zawita najprawdziwszy Święty Mikołaj. Jeżeli chcecie się z nim spotkać podczas niezapomnianej zabawy mikołajkowej należy zgłosić się do organizatorów wydarzenia. Mikołaj rozda paczki dla dzieci. Będzie też niezapomniana zabawa!

Tradycyjnie już 6 grudnia gminę Piekoszów odwiedzi Święty Mikołaj. – Każdego roku organizujemy zabawę mikołajkową dla dzieci. Dzięki wsparciu wielu osób możemy zapewnić paczki świąteczne dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piekoszowie. Mikołajkowa zabawa ma jednak charakter otwarty i może w niej wziąć udział każde dziecko z terenu naszej gminy, które wcześniej zostanie zgłoszone przez rodziców. Zabawa zawsze jest znakomita, a otrzymanie paczki z rąk najprawdziwszego Świętego Mikołaja to dla każdego dziecka ogromne przeżycie – mówi Justyna Malarczyk, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piekoszowie.

Wydarzenie organizowane jest przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piekoszowie oraz Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie. – Tegoroczna zabawa mikołajkowa zapowiada się jak zawsze znakomicie. Będą liczne konkursy i gry z nagrodami. Nie zabraknie też dobrej muzyki, wspólnych tańców i słodkich niespodzianek. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w tym niezwykłym i pełnym magii wydarzeniu – zachęca wójt gminy Piekoszów, Zbigniew Piątek,


Wszyscy chętni do spotkania oko w oko ze Świętym Mikołajem proszeni są o kontakt z Gminny Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Piekoszowie pod numerami telefonów: 41 306 31 76, 41 306 31 77 i 41 306 31 78. Zabawa mikołajkowa odbędzie się 6 grudnia w Centrum Kultury w Piekoszowie przy ulicy Częstochowskiej. Start punktualnie o godzinie 16.00.

Galeria