piątek, 19 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościFinał futsalu w Masłowie

Finał futsalu w Masłowie

W minioną niedzielę odbyła się ostatnia kolejka Masłowskiej Ligi Futsalu. W hali sportowej w Masłowie zawodnikom kibicował starosta kielecki Mirosław Gębski.

Rozgrywki w IV edycji Ligi rozpoczęło 13 drużyn z blisko dwustoma zawodnikami. Wśród nich zespoły z gmin powiatu kieleckiego – Masłowa, Górna czy Bielin. W finałowej rywalizacji o czołowe trzy miejsca  liczyły się cztery drużyny: Hydras FC Doma, MMW Szalunki, Gas Monkey Team oraz Delikatesy Centrum Radlin.

Ostatecznie mistrzostwo wywalczyły MMW Szalunki, Gas Monkey Team zdobył drugą pozycję, a na trzecim miejscu podium stanęła drużyna Delikatesy Centrum Radlin. Wyróżniono także najlepszego zawodnika oraz bramkarza.

Starosta kielecki Mirosław Gębski złożył gratulacje wszystkim uczestnikom turnieju, a także wręczył zwycięzcom trofea i upominki. – Sportowa postawa reprezentowana przez wszystkich zawodników jest godna podziwu. Oby jak najwięcej takich sportowych inicjatyw na terenie naszego powiatu – powiedział.