sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościFalstart Moravii na własnym stadionie

Falstart Moravii na własnym stadionie

Zobacz

Po dwóch wygranych na początku sezonu, w pierwszym spotkaniu na własnym boisku Moravia przegrała niespodziewanie, choć całkiem zasłużenie ze Spartą Dwikozy. Goście od początku spotkania nastawienie byli na szybkie ataki i już w 11 minucie pierwszy z nich okazał się skuteczny. Chwilę później po faulu na Szymonie Chrabąszczu rzut karny wykonywał Bartłomiej Młynarczyk, niestety strzał został wybroniony przez bramkarza Sparty. W 34 minucie kolejny błąd obrony wykorzystał ponownie Michał Kułaga i goście prowadzili już 2:0. Tuż przed przerwą zamieszanie pod bramką wykorzystał Dawid Wójcik. Po przerwie kolejny atak gości i kolejna bramka. Niestety do końca meczu pomimo kilku ataków na bramkę Sparty nie udało się juz strzelić gola i pierwsza porażka w sezonie stała sie faktem. W najbliższą niedzielę kolejne spotkanie, w Stopnicy z miejscowym Piastem o godzinie 17:00.

Moravia Morawica – Sparta Dwikozy     1:3 (1:2)

0:1          Michał Kułaga w 11 minucie

0:2          Michał Kułaga w 34 minucie
1:2          Dawid Wójcik w 45 minucie
1:3          Kamil Guściora w 52  minucie

Skład: Piotr Kubicki – Karol Miszczyk, Dawid Świderski, Grzegorz Kundera (46′ Arkadiusz Terech), Mateusz Kozak – Dawid Wójcik, Bartłomiej Młynarczyk, Mateusz Sołtys (46′ Michał Zawadzki), Kamil Kubicki, Wojciech Młynarczyk (82′ Jakub Terech) – Szymon Chrabąszcz.