Karnawał to czas najbardziej kolorowych, hucznych zabaw i bali przebierańców. W ostatnią sobotę stycznia, pod patronatem Stowarzyszenia Artystów Ludowych i Miłośników Folkloru „DROCHOWIANIE”, odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyły dzieci z miejscowości Drochów Dolny i Drochów Górny z przyjaciółmi.

 Na ten dzień remiza OSP w Drochowie Dolnym zamieniła się w pięknie udekorowaną balonami i ozdobami z bibuły salę balową. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia Drochowianie wraz z dziećmi. Uczestnicy zabawy: od postaci z bajek – księżniczek, wróżek i elfów po małych strażaków i policjantów wyśmienicie bawili się przy profesjonalnym oświetleniu i dźwiękach największych przebojów puszczanych przez DJ. Dużo radości i zabawy przysporzyły także liczne konkursy z nagrodami, w których uczestnicy balu karnawałowego bardzo chętnie brali udział.

Na balu nie zabrakło także iście królewskiego poczęstunku w postaci przepysznych ciast, pączków i ciepłej herbaty. Bal karnawałowy został uznany przez jego uczestników za bardzo udany. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania zabawy serdecznie dziękujemy.

Galeria