poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaSportDoskonały występ Kamila Czarneckiego w Pabianicach

Doskonały występ Kamila Czarneckiego w Pabianicach

Wspaniale otworzył sezon biegowy mł. asp. Kamil Czarnecki. Funkcjonariusz pełniący służbę w Komisariacie Policji w Suchedniowie nie miał sobie równych wśród policjantów w X Pabianickim Półmaratonie „Wszystko gra”. W kategorii open zajął 11. miejsce spośród blisko 1200 zawodników, którzy stanęli na starcie wydarzenia.

W niedzielę w Pabianicach zameldowali się biegacze z całego kraju. Na starcie X Pabianickiego Półmaratonu „Wszystko gra” stanęło 1191 zawodników. Pośród nich nie zabrakło reprezentanta Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej, mł. asp. Kamila Czarneckiego. W biegu na dystansie 21,0975 km mundurowy potwierdził kapitalną formę w nowym sezonie. Był pierwszy na mecie wśród startujących policjantów i jedenasty w całej stawce. Bieg ukończył w czasie 1 godziny, 18 minut i 6 sekund. Brawo!