piątek, 27 września, 2024
Strona głównaSportPięć medali dla Teamu z Daleszyc w Kolarstwie Torowym!

Pięć medali dla Teamu z Daleszyc w Kolarstwie Torowym!

W miniony weekend (20-22 września) odbyły się w Pruszkowie Mistrzostwa Polski Elity i Juniorów Młodszych w Kolarstwie Torowym. Pięć medali zdobyły zawodniczki ze Świętokrzyskiej Fundacji Sportu Vento Bike Team Daleszyce.

W Wyścigu Eliminacyjnym pierwsze miejsce zajęła Weronika Rutkowska, trzecie – Julia Andura.

W wyścigu na 500 metrów drugie miejsce również zajęła Weronika Rutkowska, dziewiąte – Julia Andura, osiemnaste – Izabela Suchodolska.

W wyścigach Scratch Weronika Rutkowska zajęła drugie miejsce, zaś Viktoria Olejarczyk – szóste.

W Wyścigu Punktowym Weronika zdobyła trzecie miejsce, Julia Andura zajęła piąte miejsce, a Viktoria Olejarczyk – trzynaste.

Wyścig Indywidualny 1 km Elita czwarte miejsce zajął Kacper Kwiatek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom pasji i siły, Weronice i Julii tytułów Mistrzyni, I Wicemistrzyni oraz II Wicemistrzyni, zaś trenerowi Krzysztofowi Baćkowskiemu tak wspaniałej drużyny.

85. rocznica sowieckiej agresji na Polskę. W Chęcinach oddano hołd ofiarom i bohaterom

W kościele pw. Św. Józefa w Klasztorze Sióstr Bernardynek odbyły się uroczystości upamiętniające 85. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Mieszkańcy...