3.5 C
Kielce
wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościSzkoła Podstawowa w Polichnie triumfatorem w Gminnym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego chłopców o Puchar Burmistrza...

Szkoła Podstawowa w Polichnie triumfatorem w Gminnym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego chłopców o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny.

Zobacz

W turnieju wzięło udział 39 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gminy Chęciny. Wystartowały: SP Bolmin, SP Chęciny, SP Polichno, SP Radkowice, SP Starochęciny, SP Tokarnia, SP Wolica. Podczas ceremonii otwarcia zawodów Burmistrz serdecznie przywitał zawodników wraz z opiekunami. Życzył dobrej zabawy i oczywiście zgodnie z ideą „ Fair play” zwycięstwa.

Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-VI oraz VII-VIII. Poszczególne pojedynki rozgrywano jednocześnie na ośmiu stołach. Łącznie rozegrano 23 mecze. Turniej przeprowadzono zgodnie z przepisami PZTS.

W kategorii wiekowej 2011 i młodsi zwyciężyła drużyna ze szkoły podstawowej w Polichnie. Na drugim miejscu uplasowała się szkoła podstawowa w Chęcinach, zaś na trzecim szkoła podstawowa w Starochęcinach.

7. SP Radkowice

W kategorii wiekowej 2009-2010 wystartowało sześć drużyn. Rywalizowano w dwóch grupach. Zwycięzcy grup zagrali w finale, natomiast drużyny z drugich miejsc rywalizowały o trzecie miejsce. W meczu finałowym zwyciężyła drużyna z Polichna pokonując Starochęciny 3:0.Natomiast w „małym” finale trzecie miejsce zajęła drużyna z Chęcin zwyciężając Bolmin 4:1.

6. SP Radkowice

Uroczystej ceremonii zakończenia turnieju dokonał Burmistrz Gminy i Miasta Chęciny Robert Jaworski wręczając najlepszym drużynom okazałe puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy.