3.5 C
Kielce
poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaSportPoznaliśmy zwycięzców gminnych międzyszkolnych zawodów sportowych w piłce halowej chłopców klas IV- VI.

Zobacz

Dwudziestego drugiego października 2022 r. na hali sportowej w Bilczy odbyły się zawody w piłce halowej chłopców. W zawodach wzięło udział 6 szkół podstawowych z Morawicy, Woli Morawickiej, Bilczy, Dębskiej Woli, Brzezin i Obic.

Wola Morawicka – Morawica   5: 0

W grupie I –  I miejsce zajęła szkoła z Bilczy, II miejsce Brzeziny, a III miejsce Dębska Wola.

W grupie II rozgrywki grupowe nie dały rozstrzygnięcia ponieważ szkoły z Woli Morawickiej i Obic uzyskały identyczną ilość punktów, a w bezpośrednim meczu był remis. Konieczna była 5 minutowa dogrywka, która również zakończyła się remisem. Odbyła się seria rzutów karnych, która po raz kolejny nie wyłoniła zwycięzcy (wynik 2: 2). Dopiero w drugiej serii rzutów karnych „ do złotego gola” lepsza okazała się szkoła z Obic.

W grupie II – I miejsce Obice, II miejsce Wola Morawicka, III miejsce Morawica.

Mecz o I, II miejsce Bilcza – Obice  1: 0

Mecz o III, IV miejsce Wola Morawicka – Brzeziny  0: 0, po dogrywce 1: 0.