środa, 2 października, 2024
Strona głównaSportMorawicka Liga Siatkówki grała III turniej ligowy

Morawicka Liga Siatkówki grała III turniej ligowy

Hala Sportowa Bilcza gościła uczestników III turnieju ligowego Morawickiej Ligi Siatkówki Kobiet i Mężczyzn. W rywalizacji pań prowadzi ekipa Kociaków przed Power Girls Bilcza, a w zaplanowanym za tydzień finale panów zagrają Kruki z Golden Team Bilcza. Szczegóły poniżej.

Coraz bliżej rozstrzygnięć

III turniej – 20 czerwiec 2021r.:

Zespół Małgorzaty Wilk Kociaki po bardzo zaciętych meczach pokonały dotychczas prowadzące w tabeli zawodniczki z Pińczowa oraz SMS Absolwenci, co bardzo zbliżyło zespół Kociaków do wywalczenia zwycięstwa w VI edycji Morawickiej Ligi Siatkówki Kobiet. Także dwa zwycięstwa odniosły zawodniczki Power Girls, triumfy w meczach z GP Volley i SMS-em dały awans na pozycje wicelidera. Porażka w meczu na szczycie zepchnęła LZS Pińczów na trzecie miejsce. Do sporej niespodzianki doszło w spotkaniu Bili z Młodymi, podopieczne Zbigniewa Więckowskiego zdobyły pierwszy punkt w rozgrywkach. Już za tydzień decydujące mecze w rywalizacji pań.

Praktycznie wszystkie niewiadome przed ostatnim turniejem zostały wyjaśnione, swoje dominacje w grupach potwierdziły zespoły Kruków i Golden Team Bilcza, które za tydzień zagrają o tytuł VI edycji Morawickiej Ligi Siatkówki Mężczyzn. O trzecie miejsce zagrają MT 1 i zespół A Jakoś To Będzie. Ostatnie mecze grupowe 27 czerwca rozstrzygną kto zagra o miejsce V a kto o miejsce VII.

KOBIETY

LZS Pińczów – MŁODE Morawica                                                          3:0 (25:10, 25:8, 25:7)

SMS ABSOLWENCI Starachowice – KOCIAKI                                        0:3 (25:27, 22:25, 23:25)

GP VOLLEY Pawłów – POWER GIRLS Bilcza                                        0:3 (8:25, 17:25, 14:25)

POWER GIRLS Bilcza – SMS ABSOLWENCI Starachowice                    3:0 (25:23, 25:22, 25:18)

MŁODE Morawica – BILCZA BILA                                                           1:2 (4:25, 8:25, 25:18)

LZS Pińczów – KOCIAKI                                                                          0:3 (24:26, 24:26, 13:25)