wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościZwycięstwo ze Spartą, a już w sobotę pojedynek z Zenitem Chmielnik

Zwycięstwo ze Spartą, a już w sobotę pojedynek z Zenitem Chmielnik

Trwa dobra passa pierwszego zespołu Moravii, trzecie kolejne zwycięstwo – tym razem nad Spartą Kazimierza Wielka 3:0. A już w sobotę 4 maja 2019r. pojedynek derbowy z Zenitem Chmielnik. Zwycięstwo zgodne z planem odnieśli także młodzicy gromiąc Nidzicę Dobiesławice 5:1.

O kolejne punkty powalczą w Chmielniku

Trzecie kolejne zwycięstwo, tym razem podopieczni Krzysztofa Dziubla pewnie ograli Spartę Kazimierza Wielka 3:0. Kolejne bramki w tym sezonie zdobywali ósmą Bartłomiej Młynarczyk, czwartą Albert Zajęcki i drugą Kamil Mech. Po 23 kolejkach Nasz zespół cały czas na 5 miejscu, z dorobkiem 42 punktów. O sześć mniej niż trzecie premiowane awansem miejsce. Na kolejne spotkaniu już w sobotę 4 maja 2019 roku o godzinie 17:00 zespół wybiera się do Chmielnika. Na trudnym terenie w derbowym meczu powalczą o punkty z Zenitem.

Moravia – Sparta Kazimierza Wielka                       3:0 (1:0)

Bramki zdobywali: Bartłomiej Młynarczyk ’25, Albert Zajęcki ’52 i Kamil Mech ’69.

Skład z meczu ze Spartą K.W.: Piotr Kubicki — Kamil Kubicki, Arkadiusz Terech (‘70 Szymon Chrabąszcz), Karol Miszczyk, Dawid Świderski, Kamil Mech, Bartłomiej Młynarczyk, Wojciech Młynarczyk (‘70 Szymon Czekaj), Mateusz Kozak (‘68 Maciej Woś), Albert Zajęcki, Michał Zawadzki (‘85 Grzegorz Kundera).

W kadrze meczowej był także: Dawid Wójcik.

Żółtymi kartkami ukarani zostali: Mateusz Kozak ’60 i Kamil Mech ’78.

Piąte zwycięstwo młodzików na piątkę!!!

Piąte zwycięstwo, a czwarte z kolei zanotowali podopieczni Karola Gilewskiego. Tym razem bramki zdobywali Adrian Socha w 12 i 49 minucie, Mateusz Woźniak w 44 minucie oraz Maciej Kliś 45 i 47 minuta. O kolejne zwycięstwo powalczą w sobotę 4 maja na Stadionie Miejsko-Gminnym z Victorią Skalbmierz. Początek meczu o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy.

Nie powiodło się pozostałym ekipom Moravii, juniorzy starsi ulegli u siebie Nidzie Oksa 0:6, a podopieczni Marka Bożka zdobyli cenne doświadczenie na turnieju w Masłowie, niestety zakończone serią porażek. Trener Marek w każdym spotkaniu dał pograć wszystkim zawodnikom swojego zespołu, pierwi zaczynali chłopcy z rocznika 2009, a wdrugiej połowie wchodzili chłopcy z rocznika 2010. Hat-trika w całym turnieju zaliczył Piotr Szemraj – zdobywając po jednym golu w meczach z Korona Kielce, Hetmanem Włoszczowa i Football Academy Chmielnik.