Dziś szef świętokrzyskich policjantów insp. Paweł Dzierżak wręczył nagrody łącznie 10 funkcjonariuszom z kieleckiego oddziału prewencji, Komendy Miejskiej Policji w Kielcach oraz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach oraz jego Pierwszy Zastępca insp. Artur Bielecki podziękował funkcjonariuszom za ich ponadprzeciętne zaangażowanie w służbę oraz przekazał listy gratulacyjne.

Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Paweł Dzierżak nagrodził dziś łącznie 10 funkcjonariuszy z garnizonu świętokrzyskiego. Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Komendy Miejskiej Policji w Kielcach podczas wypełniania swoich obowiązków wykazali się ponadprzeciętnym zaangażowaniem. Wśród nich znaleźli się mundurowi z kieleckiego oddziału prewencji, którzy w połowie lutego bieżącego roku zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, odpowiedzialnych za uszkodzenie sześciu zaparkowanych samochodów. Listy gratulacyjne otrzymali również funkcjonariusze, którzy pełnili służbę na niemal wszystkich stokach narciarskich w naszym województwie. Policjanci ci nie tylko pilnowali porządku, ale również wielokrotnie pomagali i udzielali pomocy przedmedycznej narciarzom oraz snowboardzistom. Takie działania bez wątpienia przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa osób aktywnie wypoczywających na stokach.

Pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Paweł Dzierżak oraz Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Artur Bielecki w obecności przełożonych wyróżnionych funkcjonariuszy podziękowali im za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz życzyli dalszych sukcesów.

Opr. DJ


Źródło: KWP w Kielcach

Galeria