Zamek Królewski w Chęcinach wspólnie z Centrum Leonardo Da Vinci w Podzamczu Chęcińskim walczy o miano Najlepszej atrakcji rodzinnej w 2019 roku. Możecie pomóc trafić im do TOP 10 najlepszych atrakcji rodzinnych w kraju. Wystarczy jedno polubienie!

Konkurs ogłosił portal Dzieckowpodróży.pl Nominację do niego uzyskało sześćdziesiąt największych atrakcji rodzinnych w kraju. Te, które zdobędą największą ilość głosów zostaną nagrodzone Certyfikatem – Najlepsza rodzinna atrakcja 2019.

Jak zatem przekonać innych, że wizyta w średniowiecznym Zamku Królewskim w Chęcinach oraz w znajdującym się tuż obok Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu to wspaniały pomysł na rodzinne spędzanie czasu? Trzeba zagłosować, a głosujący mogą zgarnąć ciekawe upominki od portalu Dzieckowpodróży.pl

Jak głosować?


Wystarczy polubić atrakcję z listy na stronie:

https://www.dzieckowpodrozy.pl/ranking-najlepsze-atrakcje-dla-dzieci-w-polsce

Głosowanie trwa do 21 stycznia (do godz. 21:59). Zamek wraz z Centrum są na liście 7 od końca! (lista nominowanych atrakcji została ułożona w kolejności alfabetycznej). Mamy nadzieję, że to będzie szczęśliwa siódemka!