Dziś w garnizonie świętokrzyskim uhonorowano codzienny trud oraz wysiłek pracowników służby cywilnej. Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. Paweł Dzierżak podczas uroczystości dziękował wszystkim zebranym za ich zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu na rzecz Policji. Wydarzenie uświetnił występ uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie.

Dziś przed południem, w sali im. mjr Jana Piwnika „Ponurego” Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach odbyła się uroczystość związana z obchodzonym Święta Służby Cywilnej. Blisko 100 osób zostało wyróżnionych m.in. listami gratulacyjnymi Komendanta Głównego Policji, które odebrali z rąk szefa świętokrzyski policjantów. Nadinsp. Paweł Dzierżak w swoim przemówieniu przede wszystkim dziękował zebranym za rzetelną i oddana pracę, która pozwala na profesjonale funkcjonowanie naszej formacji. Komendant złożył także życzenia wytrwałości oraz powodzenia w realizacji wszelkich planów oraz zamierzeń.

Oprócz przedstawicieli pracowników cywilnych Policji całego naszego garnizonu na spotkaniu obecna była kadra kierownicza Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Pierwszy Zastępca  Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach oraz Komendanci Powiatowi Policji.

Całość wydarzenia uświetnił występ artystyczny uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 we Włoszczowie.


Opr. AM

Źródło: KWP w Kielcach

Galeria