czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaAktualnościPrzegrali z pogodą – turniej Wakacyjnej Ligi Piątek w Lisowie

Przegrali z pogodą – turniej Wakacyjnej Ligi Piątek w Lisowie

Warunki pogodowe nie pozwoliły dokończyć III turnieju ligowego Wakacyjnej Ligi Piątek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica. Ulewa przerwała trzecie spotkanie, które zostanie dokończone oraz pozostałe rozegrane w najbliższy piątek 19 lipca 2019r. od godziny 18:55 w Lisowie. Zakończenie tegorocznej edycji Wakacyjnej Ligi Piątek zgodnie z planem w sobotę 20 lipca 2019r. w Bieleckich Młynach. Szczegóły poniżej.

III turniej WLP- Lisów, 14 lipiec 2019 rok (niedziela), cz. 1

Cenne trzy punkty w starciu z zespołem z Chmielowic odniósł Pneumatyk (na zdjęciu powyżej), który jako jedyny ma realne szanse na walkę o tytuł mistrzowski z Young Boys Obice. Trzecią bramkę w tej edycji strzelił Mateusz Kobus. Także trzy trafienia na koncie ma zawodnik Orionu Szczepan Strójwąs, niestety jego zespół po raz drugi przegrał z Albatrosami. Zespół Karola Miszczyka (na zdjeciu poniżej) cały czas zajmuje

- albatrosi__copy_.jpgpozycje wicelidera, a dwa kolejne gole zdobył Jakub Rabiej (mający ich na koncie już cztery). Nie wiedzie się w tegorocznej edycji ekipie Soccer City, która ma w dorobku dopiero trzy punkty. W przerwanym spotkaniu z Jr Footbal po 14 minutach 30 sek. Remisują 1:1. Czwartego gola dla młodzieży z Morawicy zdobył lider zespołu Paweł Bożek-Raćkos. Dokończenie trzeciego turnieju w piątek od godziny 18:55 w Lisowie. A kończący turniej w Bieleckich Młynach już w najbliższą sobotę od godziny 16:00.

Soccer City Chmielowice – FUH Pneumatyk                                                        2:3 (1:3)

Dla Soccer City strzelali Sebastian Krzemiński i Rafał Woliński oraz Norbert Sennik, Mateusz Kobus i Jacek Kraska dla Pneumatyka.

Orion Radomice – Albatrosi Morawica                                                                 2:3 (1:1)

Dla Oriona strzelali Łukasz Pawlik i Szczepan Strójwąs oraz Arkadiusz Łomiński  i Jakub Rabiej x 2 dla Albatrosów.

Soccer City Chmielowice – Jr Football Morawica  przerwany w 14 min. 30 sek. przy stanie 1:1 (0:1)

Do przerwania meczu bramki strzelali dla Soccer City Konrad Orliński oraz Paweł Bożek-Raćkos dla Jr Football.

Mecz zostanie dokończony oraz pozostałe rozegrane w piątek 19 lipca 2019r. od godziny 18:55.